Logo Shocknews



Hoofdpagina
  • Forum
  • Login (Editors)
  • Editorslijst
  • Archief
  • Disclaimer
  • Zoeken
  • Over Shocknews

    Controleer of de door u gewenste domeinnaam nog vrij is:
    Iemand in het nieuws laten komen als perverse computer hacker, virus verspreider of iemand die net een mega prijsvraag is misgelopen? Klik hier voor meer info!
    Ouder nieuws
    12/11 'Superweb komt met altern...
    12/11 testnet.nl in gratis bood...
    07/10 Minister Donner:geen boet...
    20/08 Virus waarschuwing!
    05/08 Tonie.NET niet terug
    10/07 NEC-telefoon ontvangt dig...
    10/07 Zoekmachine MSN gaat eBay...
    10/07 Alcatel verkoopt 600.000 ...
    10/07 'Boete voor Wanadoo voor ...
    07/07 W3C geeft goedkeuring aan...
    07/07 Dell laat gevangenen 'vri...
    07/07 BBned verdubbelt uploadsn...
    05/07 Metallica wil zijn muziek...
    05/07 Krezip nieuw boegbeeld vo...
    05/07 Microsoft stopt met stuur...
    05/07 Ook Eindhoven zet vol in ...
    22/05 ADSL-netwerk van KPN grot...
    05/05 Lycos lanceert eigen inst...
    27/04 Vergelijken reissites loo...
    27/04 Toch adsl-internet voor i...
    26/04 Eerste SARS-worm steekt d...
    26/04 Introductie Office 2003 u...
    22/04 Een .NL-domein? Even kijk...
    19/03 Apple zegt kleurrijke iMa...
    19/03 Amazon verkoopt handheld ...
    15/03 openoffice.org negatief o...
    15/03 Nieuwe release SuSE Linux...
    15/03 Geboorte eerste grafische...
    15/03 Directeur Morpheus stapt ...
    15/03 Bibrog-worm is meer dan s...
    15/03 IBM en Microsoft willen n...
    15/03 Actie laat mailbox Wouter...
    15/03 Chello geeft groen licht ...
    14/03 Nu.nl grootste nieuwssite
    14/03 Veel kinderporno op peer-...
    14/03 Microsoft bCentral onders...
    09/02 Populariteit websurfen ne...
    01/02 stemwijzer is hot!
    10/12 Kneedbare muis?!
    10/12 Gratis clubs
    03/12 Netscape dagvaardt Hoorns...
    30/10 Verzekerende hand
    30/10 Cd's legaal branden door ...
    30/10 Nederlanders maken meest ...
    30/10 ABN waarschuwt voor de ge...
    30/10 Nieuwste Microsoft Office...
    29/10 Nieuwe Intel Pentium gaat...
    28/10 Eerste DVD speler die div...
    22/10 Bertelsmann sluit Bol Dui...
    22/10 Microsoft brengt betavers...
    22/10 Digikloof lijkt een feit ...
    22/10 MS overweegt Xbox-boycot ...
    22/10 Internetzuilen bij McDona...
    22/10 Toshiba roept Pocket PC e...
    22/10 Provider registreert dome...
    22/10 Supercomputer van zestien...
    21/10 Spaanse muziekdienst Webl...
    21/10 Yahoo verliest twee topma...
    21/10 SuSE en Turbolinux slaan ...
    21/10 Dell is weer de grootste ...
    21/10 PlayStation 2 best verkop...
    20/10 Rabobank populairst bij w...
    20/10 Kabel nog altijd minder g...
    19/10 Dell produceert nu ook ra...
    Het nieuws in je mailbox?
    Het laatste nieuws van Shocknews.nl direct in je mailbox? Meldt je gratis aan:
    Voornaam:
    Achternaam:
    E-mail adres:
    Selecteer welke catagorie'en wil je ontvangen:

    Hardware
    Internet
    Software
    Tip
    Waarschuwing
    Afmelden doe je hier.
    ComputerPech.NL Startpagina's
    Software.pagina.nl
    Hardware.pagina.nl
    Meer...

    Zoeken
    Vindex.nl
    Google.nl
    Altavista.com

    SR
    Gratis bestaat toch wel
    Senioren Forum
    SSD dedicated servers
    Solid State Drive Dedicated Servers
    Dedicated Servers
    Server colocation
    Alles over dedicated servers
    Veel informatie

    Tips
    WinBar
    StatBar
    Overclockers
    Circuits Online
    Hosting
    Servers Vul 1 of meerdere trefwoorden in:
    Geavanceerd zoeken
    Het is vandaag 20 september 2017
    Nieuwseditors
    Nicknaam Voornaam Level Emailadres Aantal postings
    DeLaNo Alain administrator Alain@shockmedia.nl 343
    DuS Pascal operator Pascal@shockmedia.nl 272
    Just Just disabled just@shocknews.nl 109
    RiderXXX Kevin poster Kevin@shocknews.nl 35
    Leo Leo poster leo@shocknews.nl 27
    Willem Willem poster willem@shocknews.nl 16
    Ruud Seelen Ruud proefposter Ruud@shocknews.nl 13
    Mega Arno proefposter Arno@shocknews.nl 10
    Michael Michael poster info@computerpech.nl 8
    Ivo Ivo disabled ivo@shocknews.nl 8
    Geert Geert poster Geert@shocknews.nl 7
    Berrie Berrie poster Berrie@shocknews.nl 6
    Rik Rik disabled rik@shocknews.nl 5
    Melle Melle disabled Melle@shocknews.nl 1
    Bianca Bianca disabled Bianca@shocknews.nl 1
    PowerCC Julian disabled Julian@shocknews.nl 1
    Jasper Jasper disabled webmaster@webselect.nl 0
    Totaal aantal postings: 866



    Shocknews v1.31a - Copyright Shock Media. Shocknews.nl is per eind 2003 gestaakt. Uit nostalgische overwegingen blijft de site online.